Začínám s Bitcoinem

Co je Easycoin?

Easycoin je služba umožňující nákup a prodej bitcoinů v hotovosti, ale i nákup a prodej bezhotovostně.

Nákup Bitcoinů v hotovosti:

Pro nákup Bitcoinů v hotovosti můžete využít síť našich Bitcoinmatů nebo uhradit platbu v síti prodejen GECO. Pro platbu na pobočce je nutno si předem vytvořit objednávku na stránce EasyCoin.

Prodej Bitcoinů v hotovosti:

Pro prodej Bitcoinů v hotovosti můžete využít síť našich Bitcoinmatů nebo vybrat hotovost v síti prodejen GECO. Pro výběr hotovosti na pobočce je nutno si předem vytvořit objednávku na stránce EasyCoin a včas uhradit požadovanou sumu v Bitcoinech.

Nákup Bitcoinů bezhotovostně:

Pro nákup Bitcoinů bezhotovostně stačí vyplnit požadované údaje a odeslat požadovanou částku v CZK na náš účet (uveďte prosím správný variabilní symbol a zprávu pro příjemce, dle objednávky). Bitcoiny Vám směníme, jakmile dostaneme zprávu z naší banky, že byla částka připsána (směna probíhá podle aktuálního kurzu v době připsání částky). Pro urychlení obchodu si můžete zřídit on-line účet bez poplatků u Fio Banky.

Prodej Bitcoinů bezhotovostně:

Pro prodej Bitcoinů bezhotovostně stačí vyplnit požadované údaje a odeslat požadovanou částku v BTC včas na uvednou adresu. Jakmile zjistíme, že je transakce v pořádku a má jedno potvrzení, přistoupíme k odeslání platby. Pro urychlení obchodu si můžete zřídit on-line účet bez poplatků u Fio Banky.

Jaký kurz používáme?

Naše nákupní a prodejní kurzy uvádíme na úvodní stránce služby EasyCoin. Liší se podle služby a formy úhrady. Při nákupu Bitcoinů je použit kurz, který je aktuální v okamžiku, kdy se dozvíme o úspěšné úhradě požadované částky v CZK (u hotovostní služby je to okamžik úhrady na Bitcoinmatu nebo na pobočce prodejní sítě GECO, u bezhotovostní služby je to okamžik, kdy se dozvíme o úspěšném přípsání požadované částky na náš účet). Při prodeji Bitcoinů je nutno odeslat požadovanou sumu ve stanoveném časovém limitu.

Co je Bitcoin Banking?

Bitcoin Banking je služba umožňující otevřít si u nás účet pro operace s Bitcoiny a obchodovat online za nejvýhodnější kurz a bez limitu.

Máte další dotazy?

Případné dotazy a reklamace směřujte na naši podporu info@easycoin.cz, případně na tel.: 270 007 477. Také nás můžete navštívit v našem klientském centru WBTCB na Arbesově náměstí 11, Praha 5.

Jak zjistím, že mi Bitcoiny přišly?

V patičce stránky Easycoin je položka Kontrola objednávky, kde se po zadání ID objednávky nebo čísla platby zobrazí stav objednávky a po kliknutí na uvedenou Bitcoinovou adresu budete přesměrováni na stránky blockchain.info, kde si můžete prohlédnout všechny transakce k této Bitcoinové adrese.