Co je nového

Nová služba v Polsku

Je nám ctí Vám oznámit, že jsme vstoupili na polský trh s bitcoinovou směnárnou fortunetka.pl
Děláme vše proto, aby naše cesta Evropou pokračovala. Děkujeme všem klientům za důvěru!


Zvýšení minimální částky

Vážení klienti, z technických důvodů jsme nuceni dočasně zvýšit minimální částku pro směnu BTC na 2000 CZK. Původní minimum obnovíme v nejbližším možném termínu. Děkujeme za pochopení.


Důležité upozornění pro uživatele Blockchain Wallet!

V poslední době se množí krádeže peněženek na Blochchain Wallet. Dochází k tomu pravděpodobně v okamžiku, kdy uživatel nezadá přímou URL adresu https://blockchain.info/, ale klikne na placenou inzerci ve vyhledávači nebo v něm zadá vyhledávací dotaz. Po přihlášení do peněženky není možné rozeznat, že jde o podvodný odkaz. Peněženka vypadá a reaguje totožně. V okamžiku vygenerování nové adresy anebo odkliknutím tlačítka „receive“ pro vygenerování nového QR kódu, je uživatel přesměrován na podvodnou adresu, na kterou přijdou i zakoupené bitcoiny.
V tento moment bychom tedy doporučili používat Blockchain Wallet pouze přes přímou adresu, nehlásit se do ní ani přes odkazy ve vyhledávačích ani přes reklamy. Transakce provádějte pouze na ty adresy, které znáte nebo které můžete ověřit.
Za tyto podvodné transakce neneseme žádnou zodpovědnost, nemůžeme tedy poskytnout žádnou náhradu vzniklé škody.


Změny v obchodování od 1. 1. 2017

Vzhledem k novelizaci zákona 368/2016Sb. o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, dochází od 1. 1. 2017 ke změnám v obchodních podmínkách. Zákon MUSÍ respektovat VŠICHNI obchodníci s virtuálními měnami v ČR.
Zde najdete stručný přehled nejdůležitějších změn:

Bitcoin hotově v síti prodejen Geco

Nákup a prodej bitcoinu hotově je od 1. 1. do 29. 1. 2017 dočasně přerušen z důvodu změny zákona a nutného proškolení personálu na pobočkách sítě GECO. Prodejny GECO nebudou v těchto dnech přijímat žádné objednávky. Nákup a prodej bitcoinu hotově bude spuštěn 30. 1. 2017 s limitem 25 000 Kč. Větší obchody budou podléhat registraci klienta.

Bitcoin bezhotovostně

Nákup a prodej bitcoinu bezhotovostně je omezen limitem 25 000 Kč na jednu osobu, respektive bankovní účet. V případě překročení daného limitu nebo součtu obchodů přesahující limit v daném období provozovatel nesmí obchod uskutečnit bez registrace klienta. V případě nadlimitní transakce klienta zkontaktujeme a budeme maximálně nápomocni při jeho registraci. V případě, že se klienta nepodaří kontaktovat, zašleme bitcoiny nebo finanční částku zpět na bitcoinovou adresu nebo bankovní účet.

Bitcoin Banking

Bitcoin Banking nadále umožňuje našim klientům provádět nadlimitní transakce bez omezení.

Jsme a budeme českou firmou, která chce obchodovat s virtuálními měnami po celém světě. Za krátkou nedostupnost služby EasyCoin hotově v síti prodejen Geco a případné další komplikace se omlouváme. Jako česká firma respektujeme zákony naší země, a proto dochází k těmto změnám.

Martin Stránský
CEO