Co je nového

08. 10. 2018

V čem se naše Bitcoinmaty tolik liší?

Výhoda našich Bitcoinmatů spočívá v tom, že kromě klasické směny Bitcoinů, umí vyplatit hotovost z objednávky online, a také přes ně můžete vložit a vybrat hotovost na účet v BitcoinBanking.

 V čem se naše Bitcoinmaty tolik liší?
30. 09. 2018

Vklad a výběr hotovosti z účtu přes Bitcoinmaty

Startujeme podzim průlomových novinek ze světa krypto i FIAT měny. Jako první představujeme propojení vlastní sítě Bitcoinmatů s BitcoinBanking = nyní je možné VYBÍRAT a VKLÁDAT HOTOVOST z účtu v BitcoinBanking přes síť našich Bitcoinmatů. Dokázali jsme se osamostatnit. A pro naše klienty okamžitě, bez poplatků a v limitu 100 000Kč/den.

Vklad a výběr hotovosti z účtu přes Bitcoinmaty
04. 09. 2018

Bitcoinmat v Metropoli Zličín

Nově můžete v Praze využít obousměrný Bitcoinmat v Metropoli Zličín naproti Hypermarketu Albert. Umožňuje nákup a prodej BTC, denní limit 25 000Kč a u prodeje BTC novinka - objednávka online, vyzvednutí hotovosti v Bitcoinmatu.

Bitcoinmat v Metropoli Zličín
21. 08. 2018

Varování před podvodnými e-shopy!

Služba EasyCoin slouží výhradně a pouze ke směně kryptoměny. Pokud Bitcoinem hradíte nákup zboží, pečlivě si obchodníka prověřte. Za nedodané zboží neneseme žádnou zodpovědnost, nejsme jeho prodejcem.

Varování před podvodnými e-shopy!
26. 07. 2018

NOVĚ objednávka online, výběr hotovosti na Bitcoinmatu

Nově umožnujeme při prodeji Bitcoinu za hotovost vytvořit objednávku online a hotovost si vyzvednout na jednom z našich Bitcoinmatů. Anebo na prodejně Geco. To už si můžete rozmyslet cestou, kam to máte blíž nebo co Vám víc vyhovuje.