Koupit Bitcoin - online

Pokud chcete využít Euro, můžete vytvořit objednávku u naší slovenské pobočky sk.bitstock.com kde bezhotovostní operace probíhají prostřednictvím IBAN účtu.
Po vytvoření bitcoinové peněženky na stránce bitaddress.org zkopírujte do této kolonky Vaší novou adresu označenou jako SDÍLEJTE (vždy začíná číslem "1") a následně si svou bitcoinovou peněženku vytiskněte. Výtisk chraňte před okopírováním či ofocením a do prvního použití bezpečně uschovejte. Pokud z nějakého důvodu odkaz bitaddress.org nefunguje, můžete použít záložní stránku.
Upozornění: Doporučuje se vytvářet peněženku pouze na domácím zabezpečeném počítači. Nepoužívejte firemní nebo sdílené sítě (kavárny, knihovny, školy, apod.).
Content Html


Aktuální kurzy

Prodáváme Nakupujeme
Hotově
Online
BitcoinBanking

ZMĚNA LIMITU!


Limit obchodu bez identifikace je 2 000 Kč - 25 000 Kč na osobu v rámci 5 pracovních dnů!


V případě zájmu zobchodovat vyšší částku, kontaktujte Klientské centrum nebo se registrujte do BitcoinBanking.

Směnný kurz se řídí časem uskutečnění obchodu. Obchod bude proveden do 15 minut po připsání peněz na náš účet. Pro urychlení obchodu si můžete zřídit účet u Equa bank.

Varování před podvodnými e-shopy!

Služba EasyCoin slouží výhradně a pouze ke směně kryptoměny. Pokud Bitcoinem hradíte nákup zboží, pečlivě si obchodníka prověřte. Za nedodané zboží neneseme žádnou zodpovědnost, nejsme jeho prodejcem.