Koupit Bitcoin - online

Pokud chcete využít Euro, můžete vytvořit objednávku u naší slovenské pobočky www.easycoin.sk kde bezhotovostní SEPA operace probíhají prostřednictvím IBAN účtu.
Po vytvoření bitcoinové peněženky na stránce bitaddress.org zkopírujte do této kolonky Vaší novou adresu označenou jako SDÍLEJTE (vždy začíná číslem "1") a následně si svou bitcoinovou peněženku vytiskněte. Výtisk chraňte před okopírováním či ofocením a do prvního použití bezpečně uschovejte. Pokud z nějakého důvodu odkaz bitaddress.org nefunguje, můžete použít záložní stránku.
Upozornění: Doporučuje se vytvářet peněženku pouze na domácím zabezpečeném počítači. Nepoužívejte firemní nebo sdílené sítě (kavárny, knihovny, školy, apod.).
Objednávku je možné vytvořit bez uvedení e-mailu, nicméně v případě komplikací s vyřízením objednávky jako např. překročení AML limitů nebo chybně odeslané bitcoiny Vás nebudeme schopní kontaktovat. Chcete e-mail adresu radši zadat?


Aktuální kurzy

Prodáváme Nakupujeme
Hotově
Online
Bitcoin Banking

Směnný kurz se řídí časem uskutečnění obchodu. Obchod bude proveden do 15 minut po připsání peněz na náš účet. Pro urychlení obchodu si můžete zřídit on-line účet bez poplatků u Fio Banky.

Limit pro obchod je 500 Kč – 250 000 Kč.
Pro částky vyšší než 25 000 Kč je nutné prokázat totožnost.